SWI24-12-N-P11
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI24-12-N-P11
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Duomenų lapai: SWI24-12-N-P11.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
SWI24-12-N-P11 specifikacijos
Dalies numeris SWI24-12-N-P11 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8783 pcs Duomenų lapas SWI24-12-N-P11.pdf
Įtampa - išvestis 12V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.83" L x 1.34" W x 2.72" H (72.0mm x 34.0mm x 69.0mm) Serija SWI24-N (24W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 24W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2A Laido ilgis 59" (1.50m)