SWI24-12-E-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI24-12-E-P6R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI24-12-E-P6R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Duomenų lapai: SWI24-12-E-P6R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
SWI24-12-E-P6R specifikacijos
Dalies numeris SWI24-12-E-P6R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7576 pcs Duomenų lapas SWI24-12-E-P6R.pdf
Svoris 0.327 lb (148.32g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.83" L x 1.34" W x 2.76" H (72.0mm x 34.0mm x 70.0mm)
Serija SWI24-E (24W) Naudojamas regionas Europe
Galia (vatais) 24W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis CEE 7/16
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2
Išsamus aprašymas 12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A
Laido ilgis 59" (1.50m) Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Patvirtinimai CE Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWI2100A
SWI2100A
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: ROUND SPACER M12 NYLON 1/16"
Sandelyje: 257188 pcs
parsisiųsti: SWI2100A.pdf
RFQ
SWI24-12-E-P6
SWI24-12-E-P6
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W