SWI10-5-N-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI10-5-N-P5R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI10-5-N-P5R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Duomenų lapai: SWI10-5-N-P5R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
480 pcs
  • Pranešimas
SWI10-5-N-P5R specifikacijos
Dalies numeris SWI10-5-N-P5R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15234 pcs Duomenų lapas SWI10-5-N-P5R.pdf
Svoris 0.199 lb (90.26g) Įtampa - išvestis 5V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.72" L x 1.13" W x 3.06" H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm)
Serija SWI10-N (10W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 10W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis NEMA 1-15P
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2
Išsamus aprašymas 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A
Laido ilgis 59" (1.50m) Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Patvirtinimai cULus, PSE Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWI10-5-N-P5
SWI10-5-N-P5
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W