SWI10-5-N-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI10-5-N-P5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI10-5-N-P5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Duomenų lapai: SWI10-5-N-P5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SWI10-5-N-P5 specifikacijos
Dalies numeris SWI10-5-N-P5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14993 pcs Duomenų lapas SWI10-5-N-P5.pdf
Svoris 0.199 lb (90.26g) Įtampa - išvestis 5V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.72" L x 1.13" W x 3.06" H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm)
Serija SWI10-N (10W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 10W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 102-4136
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2A Laido ilgis 59" (1.50m)
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWI10-5-N-P5R
SWI10-5-N-P5R
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W