PBO-5-S12-B
CUI, Inc.CUI, Inc.
PBO-5-S12-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBO-5-S12-B
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC-DC, 5 W, 12 VDC, SINGLE OUTPU
Duomenų lapai: PBO-5-S12-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
480 pcs
960 pcs
  • Pranešimas
PBO-5-S12-B specifikacijos
Dalies numeris PBO-5-S12-B Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC-DC, 5 W, 12 VDC, SINGLE OUTPU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10293 pcs Duomenų lapas PBO-5-S12-B.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 1.57" L x 0.79" W x 0.50" H (40.0mm x 20.0mm x 12.8mm) Serija PBO-5
Galia (vatais) 5W Paketas / dėžutė 14-SIP Module, 6 Leads
Kiti vardai 102-4989 Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Apkrovos taisyklė ±1.5% Linijinis reglamentas ±0.5%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Universal Input
Efektyvumas 76% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 420mA 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 420mA Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.