PBO-3-S3.3-B
CUI, Inc.CUI, Inc.
PBO-3-S3.3-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBO-3-S3.3-B
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC DC CONVERTER 3.3V 3W
Duomenų lapai: PBO-3-S3.3-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
PBO-3-S3.3-B specifikacijos
Dalies numeris PBO-3-S3.3-B Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC DC CONVERTER 3.3V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11997 pcs Duomenų lapas PBO-3-S3.3-B.pdf
Svoris 0.013 lb (5.9g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - įėjimas 85 ~ 305 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 1.38" L x 0.71" W x 0.43" H (35.0mm x 18.0mm x 11.0mm)
Serija PBO-3 Galia (vatais) 2W
Paketas / dėžutė 12-SIP Module, 6 Leads Kiti vardai 102-4070
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Apkrovos taisyklė ±2.5%
Linijinis reglamentas ±1.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos DC Input Capable Efektyvumas 63%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 85 ~ 305 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 600mA