NDM2Z-50HT-DEMO-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
NDM2Z-50HT-DEMO-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NDM2Z-50HT-DEMO-D
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas NOVUM NDM2Z-50HT BRD W/ DONGLE
Duomenų lapai: NDM2Z-50HT-DEMO-D.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 452 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
NDM2Z-50HT-DEMO-D specifikacijos
Dalies numeris NDM2Z-50HT-DEMO-D Gamintojas CUI, Inc.
Galimas kiekis 452 pcs Duomenų lapas NDM2Z-50HT-DEMO-D.pdf
Įtampa - išvestis 1.2V Įtampa - įėjimas 4.5 V ~ 14 V
Panaudotas IC / dalis NDM2Z-50 Pateiktas turinys Board(s)
Serija Novum® Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 165W Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnis - perjungimas 320kHz
Išsamus aprašymas NDM2Z-50 Novum® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 50A