NDM2Z-25HT-DEMO-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
NDM2Z-25HT-DEMO-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NDM2Z-25HT-DEMO-D
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas NOVUM NDM2Z-25HT BRD W/ DONGLE
Duomenų lapai: NDM2Z-25HT-DEMO-D.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 507 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
NDM2Z-25HT-DEMO-D specifikacijos
Dalies numeris NDM2Z-25HT-DEMO-D Gamintojas CUI, Inc.
Galimas kiekis 507 pcs Duomenų lapas NDM2Z-25HT-DEMO-D.pdf
Įtampa - išvestis 1.2V Įtampa - įėjimas 4.5 V ~ 14 V
Panaudotas IC / dalis NDM2Z-25 Pateiktas turinys Board(s)
Serija Novum® Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 82.5W Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnis - perjungimas 320kHz
Išsamus aprašymas NDM2Z-25 Novum® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 25A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NDM2Z-12HT-P-001
NDM2Z-12HT-P-001
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 0.6-5V 12A