EMMA150100-P5P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA150100-P5P-IC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMMA150100-P5P-IC
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Duomenų lapai: EMMA150100-P5P-IC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
EMMA150100-P5P-IC specifikacijos
Dalies numeris EMMA150100-P5P-IC Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4260 pcs Duomenų lapas EMMA150100-P5P-IC.pdf
Svoris 0.287 lb (130.18g) Įtampa - išvestis 15V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.17" L x 1.89" W x 1.71" H (80.6mm x 47.9mm x 43.3mm)
Serija EMMA (15W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 15W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 036-8202R
EMMA150100P5PIC
T1231-P5P
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Multi-Blade (Included)
Įvesties jungtis Multi-Blade Forma Wall Mount
Efektyvumas Level V Išsamus aprašymas 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Laido ilgis 70.9" (1.80m)