EMMA120110-P6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA120110-P6P-IC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMMA120110-P6P-IC
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Duomenų lapai: EMMA120110-P6P-IC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
EMMA120110-P6P-IC specifikacijos
Dalies numeris EMMA120110-P6P-IC Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4158 pcs Duomenų lapas EMMA120110-P6P-IC.pdf
Svoris 0.287 lb (130.18g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.17" L x 1.89" W x 1.71" H (80.6mm x 47.9mm x 43.3mm)
Serija EMMA (15W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 13W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 102-4646
EMMA120110-P6P-IC-ND
EMMA120110P6PIC
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
Įvesties tipas Multi-Blade (Included) Įvesties jungtis Multi-Blade
Forma Wall Mount Efektyvumas Level V
Išsamus aprašymas 12V 13W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.1A
Laido ilgis 70.9" (1.80m) Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.