DPA120100-Z7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPA120100-Z7
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Pranešimas
DPA120100-Z7 specifikacijos
Dalies numeris DPA120100-Z7 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5004 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 12VAC Įtampa - įėjimas 120VAC
Dydis / Matmenys - Serija -
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 12W
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Kiti vardai DPA120100Z7
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Laido ilgis -
Patvirtinimai - Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DPA120100-Z7-TC
DPA120100-Z7-TC
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W