DPA120100-Z6P
CUI, Inc.CUI, Inc.
DPA120100-Z6P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPA120100-Z6P
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Pranešimas
DPA120100-Z6P specifikacijos
Dalies numeris DPA120100-Z6P Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5898 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 12VAC Įtampa - įėjimas 120VAC
Dydis / Matmenys - Serija -
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 12W
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPA120100Z6P
Q1434489
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Laido ilgis -