DPA120060-P14
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPA120060-P14
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DPA120060-P14 specifikacijos
Dalies numeris DPA120060-P14 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6014 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 12VAC Įtampa - įėjimas 120VAC
Dydis / Matmenys - Serija -
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 7W
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.75mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPA120060P14
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 600mA Laido ilgis -