DPA120060-P13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPA120060-P13
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
  • Pranešimas
DPA120060-P13 specifikacijos
Dalies numeris DPA120060-P13 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5536 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 12VAC Įtampa - įėjimas 120VAC
Dydis / Matmenys - Serija -
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 7W
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPA120060P13
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 600mA Laido ilgis -