TFNC382P32K7680
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFNC382P32K7680
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Duomenų lapai: TFNC382P32K7680.pdf
  • Pranešimas
TFNC382P32K7680 specifikacijos
Dalies numeris TFNC382P32K7680 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 469874 pcs Duomenų lapas TFNC382P32K7680.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.122" Dia x 0.327" L (3.10mm x 8.30mm)
Serija TFNC38 Reitingai -
Paketas / dėžutė Cylindrical Can, Radial Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Apkrovos talpa 12.5pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF Cylindrical Can, Radial