TFNC262T32K7680
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFNC262T32K7680
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF TH
Duomenų lapai: TFNC262T32K7680.pdf
  • Pranešimas
TFNC262T32K7680 specifikacijos
Dalies numeris TFNC262T32K7680 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 224040 pcs Duomenų lapas TFNC262T32K7680.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.083" Dia x 0.244" L (2.10mm x 6.20mm)
Serija TFNC26 Reitingai -
Paketas / dėžutė Cylindrical Can, Radial Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Apkrovos talpa 6pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 6pF Cylindrical Can, Radial