CB3-3I-33M3330
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-3I-33M3330 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB3-3I-33M3330
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD
Duomenų lapai: CB3-3I-33M3330.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CB3-3I-33M3330 specifikacijos
Dalies numeris CB3-3I-33M3330 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75645 pcs Duomenų lapas CB3-3I-33M3330.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CB3
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, TTL
Kiti vardai CTX1264CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 33.333MHz
Išsamus aprašymas 33.333MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 50mA