CB3-3I-32M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-3I-32M0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB3-3I-32M0000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD
Duomenų lapai: CB3-3I-32M0000.pdf
  • Pranešimas
CB3-3I-32M0000 specifikacijos
Dalies numeris CB3-3I-32M0000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78862 pcs Duomenų lapas CB3-3I-32M0000.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CB3