768141273GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768141273GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 768141273GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 27K OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 768141273GPTR13.pdf
  • Pranešimas
768141273GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 768141273GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 27K OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104620 pcs Duomenų lapas 768141273GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 27k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 27k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Susiję produktai
768141272G
768141272G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 2.7K OHM 14SOIC
Sandelyje: 4420 pcs
parsisiųsti: 768141272G.pdf
RFQ
768141272GP
768141272GP
Sandelyje: 96381 pcs
parsisiųsti: 768141272GP.pdf
RFQ
768141272GPTR13
768141272GPTR13
parsisiųsti: 768141272GPTR13.pdf
parsisiųsti: 768141273GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 768141271GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 33 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 768141330G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 270K OHM 14SOIC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus