768141271GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768141271GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 768141271GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 768141271GPTR13.pdf
  • Pranešimas
768141271GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 768141271GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99204 pcs Duomenų lapas 768141271GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 270
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 270 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Susiję produktai
768141273G
768141273G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 27K OHM 14SOIC
Sandelyje: 4975 pcs
parsisiųsti: 768141273G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 27 OHM 14SOIC
Sandelyje: 5149 pcs
parsisiųsti: 768141270G.pdf
RFQ
768141273GP
768141273GP
parsisiųsti: 768141273GP.pdf
parsisiųsti: 768141270GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC