767161273GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161273GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767161273GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 27K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 767161273GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767161273GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767161273GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 27K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97664 pcs Duomenų lapas 767161273GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 27k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 27k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
767161272GP
767161272GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC
Sandelyje: 68752 pcs
parsisiųsti: 767161272GP.pdf
RFQ
767161273G
767161273G
Sandelyje: 5203 pcs
parsisiųsti: 767161273G.pdf
RFQ
767161274GPTR13
767161274GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 270K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767161274GPTR13.pdf
parsisiųsti: 767161273GP.pdf
parsisiųsti: 767161272G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767161330GPTR13.pdf