767161272GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161272GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767161272GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 767161272GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767161272GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767161272GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101284 pcs Duomenų lapas 767161272GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2.7k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 2.7k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Susiję produktai
767161274G
767161274G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 270K OHM 16SOIC
Sandelyje: 5822 pcs
parsisiųsti: 767161274G.pdf
RFQ
767161271GP
767161271GP
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC
Sandelyje: 90934 pcs
parsisiųsti: 767161271GP.pdf
RFQ
767161271GPTR13
767161271GPTR13
parsisiųsti: 767161271GPTR13.pdf
parsisiųsti: 767161271G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767161273GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767161270GPTR13.pdf