753081102GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 753081102GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT
Duomenų lapai: 753081102GPTR13.pdf
  • Pranešimas
753081102GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 753081102GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73069 pcs Duomenų lapas 753081102GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serija 753 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1k
"Power Per Element" 40mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 1k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT
Circuit Type Bussed Programos -
Susiję produktai
753081102GPTR7
753081102GPTR7
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT
Sandelyje: 51826 pcs
parsisiųsti: 753081102GPTR7.pdf
RFQ
753081102GTR
753081102GTR
Sandelyje: 5026 pcs
parsisiųsti: 753081102GTR.pdf
RFQ
753081102GB
753081102GB