753081101GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 753081101GPTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT
Duomenų lapai: 753081101GPTR7.pdf
  • Pranešimas
753081101GPTR7 specifikacijos
Dalies numeris 753081101GPTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50828 pcs Duomenų lapas 753081101GPTR7.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serija 753 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100
"Power Per Element" 40mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 100 Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
753081102GPTR13
753081102GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT
Sandelyje: 73069 pcs
parsisiųsti: 753081102GPTR13.pdf
RFQ
75307
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: BIT HEX 0.7MM 1.1"
Sandelyje: 73199 pcs
parsisiųsti: 75307.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT
parsisiųsti: 753081101GPTR13.pdf
753081101GP
753081101GP
parsisiųsti: 753081101GP.pdf
Gamintojai: Parallax, Inc.
apibūdinimas: BATTERY HLDR 4CELL AA LEADS
parsisiųsti: 753-00001.pdf
75304
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: TWEEZER POINTED BLUNT 7.87"
753081102GB
753081102GB
parsisiųsti: 753081102GB.pdf
parsisiųsti: 753081102GP.pdf
753081102GPTR7
753081102GPTR7
parsisiųsti: 753081102GPTR7.pdf
apibūdinimas: TWEEZER POINTED FINE 5.71"
753081102GTR
753081102GTR
parsisiųsti: 753081102GTR.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT
parsisiųsti: 753081103GB.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus