752123101GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752123101GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SRT
Duomenų lapai: 752123101GPTR13.pdf
  • Pranešimas
752123101GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752123101GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85098 pcs Duomenų lapas 752123101GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 12-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 6 Pins skaičius 12
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 100 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
752123101GP
752123101GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SRT
Sandelyje: 59641 pcs
parsisiųsti: 752123101GP.pdf
RFQ
752123101G
752123101G