752121512GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752121512GPTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 11 RES 5.1K OHM 12SRT
Duomenų lapai: 752121512GPTR7.pdf
  • Pranešimas
752121512GPTR7 specifikacijos
Dalies numeris 752121512GPTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 11 RES 5.1K OHM 12SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59482 pcs Duomenų lapas 752121512GPTR7.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 5.1k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 12-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 11 Pins skaičius 12
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 5.1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT
Circuit Type Bussed Programos -
Susiję produktai
752121472GPTR13
752121472GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 11 RES 4.7K OHM 12SRT
Sandelyje: 70679 pcs
parsisiųsti: 752121472GPTR13.pdf
RFQ
752121512GP
752121512GP
apibūdinimas: RES ARRAY 11 RES 5.1K OHM 12SRT
Sandelyje: 59094 pcs
parsisiųsti: 752121512GP.pdf
RFQ
752123101G
752123101G
apibūdinimas: RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SRT
parsisiųsti: 752123101G.pdf
752121331GPTR7
752121331GPTR7
apibūdinimas: RES ARRAY 11 RES 330 OHM 12SRT
parsisiųsti: 752121331GPTR7.pdf
parsisiųsti: 752121512GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT