744C043473JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C043473JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 744C043473JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 47K OHM 1210
Duomenų lapai: 744C043473JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
744C043473JTR specifikacijos
Dalies numeris 744C043473JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 47K OHM 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4183 pcs Duomenų lapas 744C043473JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm)
Serija 744 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47k
"Power Per Element" 125mW Pakuotė Cut Tape (CT)