744C043471JP
CTS Resistor ProductsCTS Resistor Products
744C043471JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 744C043471JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 470 OHM 1210
Duomenų lapai: 744C043471JP.pdf
  • Pranešimas
744C043471JP specifikacijos
Dalies numeris 744C043471JP Gamintojas CTS Resistor Products
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 470 OHM 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1508533 pcs Duomenų lapas 744C043471JP.pdf
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Temperatūros koeficientas Isolated Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm)
Serija 744 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis - "Power Per Element" 2
Polarizacija 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals Išvesties galia 125mW
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas 744C043471JP Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išplėstas aprašymas 470 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 470 OHM 1210 Tarybos medžiaga 4