743C083510JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083510JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 743C083510JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 51 OHM 2008
Duomenų lapai: 743C083510JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
743C083510JTR specifikacijos
Dalies numeris 743C083510JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 51 OHM 2008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5659 pcs Duomenų lapas 743C083510JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serija 743 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 51
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2008, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 743C083510JDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išsamus aprašymas 51 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated