743C08347R0FP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C08347R0FP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 743C08347R0FP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 47 OHM 2008
Duomenų lapai: 1.743C08347R0FP.pdf2.743C08347R0FP.pdf
  • Pranešimas
743C08347R0FP specifikacijos
Dalies numeris 743C08347R0FP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 47 OHM 2008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 466435 pcs Duomenų lapas 1.743C08347R0FP.pdf2.743C08347R0FP.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serija 743 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2008, Concave, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 47 Ohm ±1% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals