743C083393JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083393JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 743C083393JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 39K OHM 2008
Duomenų lapai: 1.743C083393JP.pdf2.743C083393JP.pdf
  • Pranešimas
743C083393JP specifikacijos
Dalies numeris 743C083393JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 39K OHM 2008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 851414 pcs Duomenų lapas 1.743C083393JP.pdf2.743C083393JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serija 743 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 39k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2008, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 743C083393JPTR
743C083393JPTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išsamus aprašymas 39k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
743C0834702FP
743C0834702FP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 47K OHM 2008
Sandelyje: 500203 pcs
parsisiųsti: 743C0834702FP.pdf
RFQ
743C083393JP
743C083393JP
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 39K OHM 2008