743C083392JP
CTS Resistor ProductsCTS Resistor Products
743C083392JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 743C083392JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 2008
Duomenų lapai: 1.743C083392JP.pdf2.743C083392JP.pdf
  • Pranešimas
743C083392JP specifikacijos
Dalies numeris 743C083392JP Gamintojas CTS Resistor Products
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 2008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1196256 pcs Duomenų lapas 1.743C083392JP.pdf2.743C083392JP.pdf
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Temperatūros koeficientas Isolated Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serija 743 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis - "Power Per Element" 4
Polarizacija 2008, Concave, Long Side Terminals Išvesties galia 100mW
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas 743C083392JP Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išplėstas aprašymas 3.9k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 2008 Tarybos medžiaga 8