743C043334JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C043334JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 743C043334JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 330K OHM 1008
Duomenų lapai: 743C043334JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
743C043334JTR specifikacijos
Dalies numeris 743C043334JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 330K OHM 1008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4359 pcs Duomenų lapas 743C043334JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Serija 743 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 330k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)