743C043334JP
CTS Resistor ProductsCTS Resistor Products
743C043334JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 743C043334JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 330K OHM 1008
Duomenų lapai: 1.743C043334JP.pdf2.743C043334JP.pdf
  • Pranešimas
743C043334JP specifikacijos
Dalies numeris 743C043334JP Gamintojas CTS Resistor Products
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 330K OHM 1008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1105221 pcs Duomenų lapas 1.743C043334JP.pdf2.743C043334JP.pdf
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Temperatūros koeficientas Isolated Dydis / Matmenys 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Serija 743 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis - "Power Per Element" 2
Polarizacija 1008, Concave, Long Side Terminals Išvesties galia 100mW
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas 743C043334JP Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išplėstas aprašymas 330k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1008, Concave, Long Side Terminals ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 330K OHM 1008 Tarybos medžiaga 4
Juostos plotis 330k
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
743C043332JTR
743C043332JTR
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 1008
Sandelyje: 5261 pcs
parsisiųsti: 743C043332JTR.pdf
RFQ
743C043334JP
743C043334JP
Gamintojai: CTS Resistor Products
apibūdinimas: RES ARRAY 2 RES 330K OHM 1008