742C043332JP
CTS Resistor ProductsCTS Resistor Products
742C043332JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 742C043332JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606
Duomenų lapai: 1.742C043332JP.pdf2.742C043332JP.pdf
  • Pranešimas
742C043332JP specifikacijos
Dalies numeris 742C043332JP Gamintojas CTS Resistor Products
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3549773 pcs Duomenų lapas 1.742C043332JP.pdf2.742C043332JP.pdf
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Temperatūros koeficientas Isolated Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija 742 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis - "Power Per Element" 2
Polarizacija 0606, Concave Išvesties galia 62.5mW
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas 742C043332JP Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išplėstas aprašymas 3.3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606 Tarybos medžiaga 4