742C043331JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C043331JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 742C043331JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606
Duomenų lapai: 742C043331JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
742C043331JTR specifikacijos
Dalies numeris 742C043331JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5828 pcs Duomenų lapas 742C043331JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija 742 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 330
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)