636L3C020M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3C020M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 636L3C020M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 20.000MHZ HCMOS TTL SMD
Duomenų lapai: 1.636L3C020M00000.pdf2.636L3C020M00000.pdf
  • Pranešimas
636L3C020M00000 specifikacijos
Dalies numeris 636L3C020M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 20.000MHZ HCMOS TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85669 pcs Duomenų lapas 1.636L3C020M00000.pdf2.636L3C020M00000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 636
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, TTL
Kiti vardai 636L3C020.00000
CTX694TR
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 16mA