636L3C014M74560
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3C014M74560 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 636L3C014M74560
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL SMD
Duomenų lapai: 1.636L3C014M74560.pdf2.636L3C014M74560.pdf
  • Pranešimas
636L3C014M74560 specifikacijos
Dalies numeris 636L3C014M74560 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77962 pcs Duomenų lapas 1.636L3C014M74560.pdf2.636L3C014M74560.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 636