635P3I3155M5200
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
635P3I3155M5200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 635P3I3155M5200
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 635P3I3155M5200.pdf
  • Pranešimas
635P3I3155M5200 specifikacijos
Dalies numeris 635P3I3155M5200 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5920 pcs Duomenų lapas 635P3I3155M5200.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.303" L x 0.197" W (7.70mm x 5.00mm) Serija 635
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai 635P3I3155.5200
CTX730TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 155.52MHz Išsamus aprašymas 155.52MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -