635P3I3100M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
635P3I3100M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 635P3I3100M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 635P3I3100M00000.pdf
  • Pranešimas
635P3I3100M00000 specifikacijos
Dalies numeris 635P3I3100M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28917 pcs Duomenų lapas 635P3I3100M00000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.303" L x 0.197" W (7.70mm x 5.00mm) Serija 635
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai 635P3I3100.0000
635P3I3100M0000
CTX728TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 100MHz
Išsamus aprašymas 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA