632L3I003M68640
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632L3I003M68640 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 632L3I003M68640
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 632L3I003M68640.pdf
  • Pranešimas
632L3I003M68640 specifikacijos
Dalies numeris 632L3I003M68640 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94778 pcs Duomenų lapas 632L3I003M68640.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 632
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 3.6864MHz Išsamus aprašymas 3.6864MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA