632L3C040M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632L3C040M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 632L3C040M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 632L3C040M00000.pdf
  • Pranešimas
632L3C040M00000 specifikacijos
Dalies numeris 632L3C040M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83982 pcs Duomenų lapas 632L3C040M00000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 632
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA
Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
632L3C008M00000
632L3C008M00000
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: OSC XO 8.000MHZ HCMOS SMD
Sandelyje: 88529 pcs
parsisiųsti: 632L3C008M00000.pdf
RFQ
632L3I001M84320
632L3I001M84320
apibūdinimas: OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD