448XE2105BDN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 448XE2105BDN
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas SLIDE POT 1M OHM 0.25W TOP 45MM
Duomenų lapai: 448XE2105BDN.pdf
  • Pranešimas
448XE2105BDN specifikacijos
Dalies numeris 448XE2105BDN Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas SLIDE POT 1M OHM 0.25W TOP 45MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4713 pcs Duomenų lapas 448XE2105BDN.pdf
Kelionių diapazonas 45mm Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys Rectangular - 2.425" L x 0.110" W x 0.488" H (61.60mm x 2.80mm x 12.39mm) Serija 448
Atsparumas 1 MOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Bulk Kiti vardai CT2324
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Faderio tipas Standard Išsamus aprašymas 1 MOhms 0.25W, 1/4W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type