448XD2253BDN
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 448XD2253BDN
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas SLIDE POT 25K OHM 0.2W TOP 30MM
Duomenų lapai: 448XD2253BDN.pdf
  • Pranešimas
448XD2253BDN specifikacijos
Dalies numeris 448XD2253BDN Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas SLIDE POT 25K OHM 0.2W TOP 30MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4591 pcs Duomenų lapas 448XD2253BDN.pdf
Kelionių diapazonas 30mm Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys Rectangular - 1.835" L x 0.110" W x 0.488" H (46.60mm x 2.80mm x 12.39mm) Serija 448
Atsparumas 25 kOhms Galia (vatais) 0.2W, 1/5W
Pakuotė Bulk Kiti vardai CT2311
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Faderio tipas Standard Išsamus aprašymas 25 kOhms 0.2W, 1/5W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type