445C33E11M05920
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445C33E11M05920 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 445C33E11M05920
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 445C33E11M05920.pdf
  • Pranešimas
445C33E11M05920 specifikacijos
Dalies numeris 445C33E11M05920 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6008 pcs Duomenų lapas 445C33E11M05920.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 445 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 11.0592MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 Ohms Išsamus aprašymas 11.0592MHz ±30ppm Crystal 20pF 100 Ohms 2-SMD, No Lead