445C33E10M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445C33E10M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 445C33E10M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 10.000000MHZ 5X3.2MM
Duomenų lapai: 445C33E10M00000.pdf
  • Pranešimas
445C33E10M00000 specifikacijos
Dalies numeris 445C33E10M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 4015 pcs Duomenų lapas 445C33E10M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 445 Reitingai -
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Apkrovos talpa 20pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±30ppm
Dažnumas 10MHz Išsamus aprašymas 10MHz ±30ppm Crystal 20pF 2-SMD, No Lead