405I35D20M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405I35D20M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 405I35D20M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: 405I35D20M00000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
405I35D20M00000 specifikacijos
Dalies numeris 405I35D20M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96665 pcs Duomenų lapas 405I35D20M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 405 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai CTX1197CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Apkrovos talpa 18pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 20MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms Išsamus aprašymas 20MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead