405I35D16M38400
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405I35D16M38400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 405I35D16M38400
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: 405I35D16M38400.pdf
  • Pranešimas
405I35D16M38400 specifikacijos
Dalies numeris 405I35D16M38400 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123066 pcs Duomenų lapas 405I35D16M38400.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 405 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Apkrovos talpa 18pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 16.384MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms
Išsamus aprašymas 16.384MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead