405C35B16M36800
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C35B16M36800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 405C35B16M36800
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 16.3680MHZ 13PF SMD
Duomenų lapai: 405C35B16M36800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
405C35B16M36800 specifikacijos
Dalies numeris 405C35B16M36800 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 16.3680MHZ 13PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53427 pcs Duomenų lapas 405C35B16M36800.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 405 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai CTX647CT Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Apkrovos talpa 13pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 16.368MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms
Išsamus aprašymas 16.368MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead