405C35B14M74560
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C35B14M74560 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 405C35B14M74560
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 14.7456MHZ 13PF SMD
Duomenų lapai: 405C35B14M74560.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
405C35B14M74560 specifikacijos
Dalies numeris 405C35B14M74560 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 14.7456MHZ 13PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68107 pcs Duomenų lapas 405C35B14M74560.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 405 Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai CTX644DKR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 13pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 14.7456MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms Išsamus aprašymas 14.7456MHz ±30ppm Crystal 13pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead